Νικητήριοι Λαχνοί από τις κληρώσεις της Λαχειοφόρου Αγοράς

Σας ευχαριστούμε θερμά για την ενεργή συμμετοχή σας, στη Λαχειοφόρο Αγορά που πραγματοποιήθηκε κατά τη διάρκεια του Φιλανθρωπικού Χριστουγεννιάτικου Bazaar των Μαθητικών Κοινοτήτων και του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

Ακολουθούν οι νικητήριοι λαχνοί των κληρώσεων που πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 17/12 στις 16:00 για τους λαχνούς αξίας 10 € (κόκκινοι λαχνοί) και τη Δευτέρα 18/12 από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε από μαθητές και μαθήτριες των βαθμίδων του Δημοτικού, του Γυμνασίου και του Λυκείου – με την παρουσία της Διευθύντριας του Δημοτικού κυρίας Ευγενίας Νινιού, της Υποδιευθύντριας του Γυμνασίου κυρίας Ελένης Αυγέρη και του Υποδιευθυντή του Λυκείου κύριου Αντώνη Ασημομύτη – για τους λαχνούς αξίας 5 € (πράσινοι λαχνοί).

Για την παραλαβή των δώρων μπορείτε να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά με την κυρία Νάντια Παπαγγελοπούλου (09:00-17:00) ή να προσέλθετε στην Κεντρική Γραμματεία του Σχολείου προσκομίζοντας τον νικητήριο λαχνό, μέχρι και την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 09:00-17:00 ή από τη Δευτέρα 8 Ιανουαρίου 2024 και ώρες 09:00-17:00.

Ευχαριστούμε θερμά τους Χορηγούς της Λαχειοφόρου Αγοράς για τη συνδρομή και την υποστήριξή τους.

Πράσινοι Λαχνοί Κόκκινοι Λαχνοί