1η και 3η θέση στις Αθλητικές Συναντήσεις Ιδιωτικών Σχολείων Αντισφαίρισης Λυκείου

Την 1η και την 3η θέση στο Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης Λυκείου που πραγματοποιήθηκε στο πλαίσιο του Α.Σ.Ι.Σ. κατέκτησαν, αντίστοιχα, η μαθήτρια της Β΄ Λυκείου Εμμανουέλα Αντωνάκη και ο μαθητής της Γ΄ Λυκείου Στέφανος Εσκίογλου. Η Εβελίνα Μαμάη, μαθήτρια της Β΄ Λυκείου, επίσης, κατάφερε να φτάσει στις 8 καλύτερες του Τουρνουά.

Στο Πρωτάθλημα συμμετείχαν, επίσης, οι μαθητές Ρόζα Λέκα, Ειρήνη Αβράμη, Μυρσίνη Μακρή, Μαρία-Χριστίνα Δουρίδα, Κωνσταντίνος Αγγούρης, Δημήτρης Φερεντίνος, Νίκος Χάνδρος, Άγης Παπαδόπουλος (Γυμνάσιο) και Ηρακλής Λυμπεράκης (Λύκειο).

Την προετοιμασία των μαθητών ανέλαβαν οι καθηγήτριες Φυσικής Αγωγής κυρία Καλλιόπη Δημάκη και κυρία Ντανιέλα Τόμοβα.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τη συμμετοχή και την προσπάθειά τους!