4η θέση στον Εθνικό Τελικό του Διαγωνισμού F1 in Schools και εκπροσώπηση στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

Στην 4η θέση διακρίθηκε η Μαθητική Ομάδα “Arrow Racing” του Σχολείου μας στο πλαίσιο του 10ου Πανελλήνιου Διαγωνισμού F1 in Schools 2021 που πραγματοποιήθηκε διαδικτυακά στις 10 Οκτωβρίου. Η διάκριση αυτή εξασφάλισε τη συμμετοχή των μαθητών της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα F1 in Schools που πρόκειται να πραγματοποιηθεί στην Αγγλία τον Ιούνιο του 2022.

Στη Μαθητική Ομάδα “Arrow Racing” συμμετέχουν οι μαθητές Διονύσης Κανέλλης, Έργης Παπαδόπουλος, Γιάννης Νεόφυτος (Βασικά Μέλη), Ιάσονας Βαλιάδης, Μαριλένα Νικολάου, Ξενοφών Μορώνης (Αναπληρωματικά Μέλη).

Συγχαρητήρια σε όλους μας τους μαθητές για τη συμμετοχή τους και τη διάκρισή τους.

Συγχαρητήρια στους Προπονητές κύριο Δημήτρη Μωραϊτη και κύριο Γιάννη Τούντα που ανέλαβαν την επιτυχημένη προετοιμασία της Μαθητικής Ομάδας.

Ευχόμαστε επιτυχία στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα!