Πρόκριση 47 μαθητών και μαθητριών από το Λύκειο στον Περιφερειακό Γύρο της Οικονομικής Ολυμπιάδας

Με επιτυχία συμμετείχαν μαθητές και μαθήτριες από το Λύκειο της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης στον Σχολικό Γύρο της Οικονομικής Ολυμπιάδας, η οποία πραγματοποιήθηκε διαδικτυακά μέσω της ειδικής πλατφόρμας του Διαγωνισμού και υπό την επιτήρηση του υπεύθυνου καθηγητή ή της υπεύθυνης καθηγήτριας κάθε Σχολείου. Από το Σχολείο μας προκρίθηκαν 47 μαθητές και μαθήτριες που πρόκειται να συμμετάσχουν στον Περιφερειακό Γύρο του Διαγωνισμού, ο οποίος θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 27 και 28 Απριλίου 2024.

Οι μαθητές και οι μαθήτριες που προκρίθηκαν είναι οι: Μιχαήλ Αγγέλου, Μαρία Αρτοπούλου, Γιώργος Βασιλακάκης, Συμεών Βελεχέρης, Νίκος Βυτόγιαννης, Δ.Γ., Ελένη Γεωργιάδου, Σ.Δ., Ευάγγελος Δασκαλόπουλος, Κρίστυ Ευσταθίου, Γιάννης Ζαφειράκης, Κωνσταντίνος Ζαχαρόπουλος, Μαρία Ζολώτα, Αναστασία Ζωγράφου, Στέφανος Ηλιάδης, Φαίη Καμπάναου, Νίκος Κασσαβέτης, Θάνος Κάτσικας, Αλεξάνδρα Κικίλια, Φελίτσια – Αντριάνα Κλάδη, Βίκυ Κολιμάτση, Άρτεμις Κοτζαναστάση, Χ.Κ., Δανάη Κουνέλη, Χρήστος Κουνούπης, Β.Κ., Ζέτα Κωστάκη, Κωνσταντής Λαμπρόπουλος, Βεατρίκη Λεουτσάκου, Κωνσταντίνος Μαλτζής, Νίκη Μαρκοπούλου, Άρτεμις Μπαλάνου, Ρεβέκκα Μπάλλιου, Αλέξανδρος Μπαμπαλής, Μαρίνα Μπισκίνη, Ελεύθεριος Μωυσιάδης, Ελεονώρα Ντάκου, Κοραλία Οικονόμου, Αργύρης Παπαϊωάννου, Λυδία Πετροπούλου, Χρήστος Πουλίτσης, Θανάσης Σπηλιώτης, Ν.Τ., Σωτηρία Τσάτσου, Απόλλωνας Χατζηγεωργίου, Μιχάλης Χατζησταμάτης, Θεόφιλος Χριστοδούλου.

Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες που συμμετείχαν και διακρίθηκαν από το Σχολείο μας καθώς και στην καθηγήτρια Οικονομικών κυρία Πηγή Λιαγκρή για την υποστήριξή της.

Ευχόμαστε επιτυχία στον Περιφερειακό Γύρο του Διαγωνισμού!