Ομιλία με θέμα «Εφηβεία: Προκλήσεις και Προοπτικές»

Ένα ιδιαίτερα σημαντικό θέμα θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν την Τετάρτη 16 Ιανουαρίου 2019 και ώρες 18:00-20:00 οι γονείς και οι κηδεμόνες του Σχολείου μας αναφορικά με την Εφηβεία.

Μέσω της εισήγησης που θα πραγματοποιήσει η Δρ. Άρτεμις Γιώτσα, Ψυχολόγος και Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Ψυχολογίας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων οι γονείς και οι κηδεμόνες που θα συμμετέχουν στην ομιλία θα έχουν την  ευκαιρία να συνομιλήσουν και να αναπτύξουν γόνιμο διάλογο σχετικά με το σημαντικό θέμα της Εφηβείας ως εξελικτικό σταθμό στην ηλικία του παιδιού καθώς και τις προκλήσεις και τις προοπτικές που υπάρχουν στο συγκεκριμένο ηλικιακό στάδιο.

Για δηλώσεις συμμετοχής συμπληρώνετε την παρακάτω αίτηση που θα πρέπει να επιστραφεί στο Σχολείο.

Κάντε click εδώ για την Αίτηση Συμμετοχής.