Με επιτυχία πραγματοποιήθηκαν οι επιδείξεις και οι εξετάσεις του Τμήματος Πολεμικών Τεχνών Δημοτικού και Γυμνασίου

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκαν οι επιδείξεις και οι εξετάσεις του Τμήματος Πολεμικών Τεχνών του Γυμνασίου την Πέμπτη 10 Ιουνίου 2021 και του Δημοτικού την Πέμπτη 17 Ιουνίου 2021.

Παρά τη δύσκολη και ιδιαίτερη σχολική χρονιά λόγω της πανδημίας οι μαθητές και οι μαθήτριες της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης επέδειξαν σθένος και μεγάλη επιμέλεια στην ολοκλήρωση της διδακτέας ύλης τόσο στο θεωρητικό κομμάτι όσο και στην αγωνιστική αυτοάμυνα και την πρακτική εξάσκηση του αγαπημένου τους αθλήματος.

Συγχαρητήρια σε όλους μας τους μαθητές και τις μαθήτριες για τη συμμετοχή τους καθώς και στον δάσκαλο και προπονητή Πολεμικών Τεχνών 5 D του Σχολείου μας κύριο Νίκο Δροσόπουλο για την άρτια προετοιμασία τους.