Μαθητής μας στο Camp Προετοιμασίας της Εθνικής Ομάδας Πληροφορικής

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η συμμετοχή του μαθητή της γ’ Γυμνασίου της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης Έργη Παπαδόπουλου στην Τελική Φάση του Πανελλήνιου Διαγωνισμού Πληροφορικής.

Ο μαθητής του Σχολείου μας ξεχώρισε ανάμεσα στους 40 συμμετέχοντες που είχαν ήδη διακριθεί είτε κατά την προκριματική φάση του Διαγωνισμού είτε κατά τους περιφερειακούς διαγωνισμούς και θα παρακολουθήσει το Camp προετοιμασίας για τη συγκρότηση της Ελληνικής Εθνικής Ομάδας Πληροφορικής που θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στις Διεθνείς διοργανώσεις.

Συγχαρητήρια στον μαθητή μας για τη σπουδαία διάκρισή του.

Συγχαρητήρια και στους καθηγητές που ανέλαβαν την άρτια προετοιμασία του, την κυρία Έφη Αντωνοπούλου Καθηγήτρια Πληροφορικής και τον κύριο Οδυσσέα Μηχανεντζή, Επιστημονικό Συνεργάτη του Σχολείου.