Η ομάδα αγοριών ποδοσφαίρου Γυμνασίου στις 8 Καλύτερες Ομάδες του φετινού Πρωταθλήματος Α.Σ.Ι.Σ.

Στις 8 καλύτερες ομάδες του Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Γυμνασίου Α.Σ.Ι.Σ. αναδείχθηκε η ομάδα της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης κατά τη φετινή διοργάνωση.

Η ικανοποίηση και η χαρά μαθητών και προπονητών ήταν ιδιαίτερα μεγάλη και το καλό αποτέλεσμα θέτει ακόμα υψηλότερους τους στόχους για την επόμενη αγωνιστική περίοδο.

Η σύνθεση της ομάδας ήταν η ακόλουθη : Γαρδίκης Οδυσσέας, Γλύκος Κωνσταντίνος, Γκρέκης Άρης, Σεφεριάδης Ηλίας, Μοίρας Βασίλης, Μανωλάς Θάνος, Τσώνος Δημήτρης, Χανιώτης Θοδωρής, Βουλουμάνος Ευάγγελος, Φερεντίνος Κωνσταντίνος, Πουλιάσης Λεωνίδας, Ρόλλα Μασίμο, Δάβρης Χριστόφορος, Αρβανιτίδης Γιάννης, Παλτόγλου Γιάννης, Πετρογιάννης Θάνος, Γαβαλάς Νικήτας και Κοχύλας Στέφανος.

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές για την εξαιρετική συμμετοχή τους στη διοργάνωση καθώς και στον προπονητή της Ομάδας και Υποδιευθυντή του Γυμνασίου, κύριο Ιγγλεζάκη Βασίλη, για την άρτια προετοιμασία της.