Συμμετοχή στους Αγώνες Πετοσφαίρισης Δημοτικού του Α.Σ.Ι.Σ.

Οι ομάδες των κοριτσιών και αγοριών Πετοσφαίρισης Δημοτικού συμμετείχαν στους αγώνες της 1ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Α.Σ.Ι.Σ., που πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2018, στη «Σχολή Μωραΐτη».

Η ομάδα των αγοριών κατάφερε δύο νίκες εναντίον των δύο ομάδων της «Σχολής Μωραΐτη», ενώ η ομάδα των κοριτσιών σημείωσε δύο ισοπαλίες με την ομάδα των «Εκπαιδευτηρίων Πλάτωνα» και την ομάδα της «Σχολής Μωραΐτη».

Στην ομάδα πετοσφαίρισης αγοριών συμμετείχαν οι μαθητές: Δεληανδρεάδης Άλκης, Νικολετόπουλος Αντώνης, Αρτόπουλος Νικόλαος, Τζιώτζιος Ηλίας και Μωυσιάδης Άκης

Στην ομάδα πετοσφαίρισης κοριτσιών συμμετείχαν οι μαθήτριες: Βαρβαγιάννη Ήλια, Πετροπούλου Λυδία, Κακούρη Αγγελική και Καραμίδα Ελευθερία

Προπονήτρια των δύο ομάδων ήταν η καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής κυρία Λυκουργιώτη Μαρία.

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες των Ομάδων καθώς και στην προπονήτριά τους για τα πολύ καλά αποτελέσματα που σημείωσαν στους αγώνες και για την αξιόλογή προσπάθειά τους.