Open Weekend Festival: Ένα φεστιβάλ γνώσης, δημιουργικότητας και χαράς!

Το καθιερωμένο Open Weekend Festival  διοργανώνεται και τη φετινή χρονιά, το Σάββατο 5 και την Κυριακή 6 Μαΐου 2018!

Οι μαθητές μας  «ανοίγουν» το Σχολείο, προσκαλούν συγγενείς και φίλους και παρουσιάζουν μια ολόκληρη Σχολική Χρονιά μέσα σε ένα Σαββατοκύριακο γεμάτο από μουσικά και θεατρικά δρώμενα, εκθέσεις, αθλητικούς αγώνες, κατασκευές και δημιουργικά εργαστήρια!

Μέσα από ένα πλούσιο πρόγραμμα οι μαθητές μας θα επιδείξουν τις γνώσεις και τις δεξιότητες που απέκτησαν κατά τη διάρκεια της τρέχουσας σχολικής χρονιάς έχοντας στο πλευρό τους, τους δασκάλους και τους καθηγητές τους!

Σας περιμένουμε όλους σε ένα Φεστιβάλ γνώσης, δημιουργικότητας και χαράς από τους μαθητές της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης!

Κάντε εδώ click για να δείτε το πρόγραμμα της διοργάνωσης!