97% επιτυχία των μαθητών μας στις εξετάσεις για την απόκτηση Διπλωμάτων της Αγγλικής Γλώσσας

Μεγάλη ήταν η επιτυχία των μαθητών και των μαθητριών της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης στις εξετάσεις για την απόκτηση των Διπλωμάτων Α2 (Key Examination in English), B1 (Preliminary English Test), B2 (First Certificate in English), C1 (Advanced Cambridge English) και C2 (Cambridge Proficiency English) της Αγγλικής Γλώσσας.

Οι μαθητές του Σχολείου μας είχαν συνολική επιτυχία 97% ενώ αξιοσημείωτο είναι το γεγονός ότι ένας στους τρεις μαθητές από την α’ Γυμνασίου απέκτησε το Δίπλωμα Β2 (First Certificate in English).

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες για την επιτυχία τους καθώς και στους καθηγητές του Αγγλικού Τμήματος που ανέλαβαν την προετοιμασία τους.