2 Μαθητικές Ομάδες του Σχολείου μας στον Εθνικό Τελικό του Young Business Talents 2023

Δύο Μαθητικές Ομάδες θα εκπροσωπήσουν το Σχολείο μας στον Εθνικό Τελικό του Διαγωνισμού Young Business Talents που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 31 Μαρτίου 2023, στο Θέατρο «Ελληνικός Κόσμος» στο Ίδρυμα Μείζονος Ελληνισμού.

Οι Μαθητικές Ομάδες της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης σημειώνοντας υψηλές επιδόσεις και εξαιρετικά αποτελέσματα στα Ημιτελικά του Διαγωνισμού, προκρίθηκαν στον Εθνικό Τελικό.

Η Μαθητική Ομάδα ‘’SUNSET’’ αποτελείται από τους μαθητές: Αικατερίνη Χαλμπέ, Νικόλαο Ζύμνη, Θεόδωρο Μπεσίρη, Σπύρο Οικονομόπουλο.

Η Μαθητική Ομάδα ‘’MPAMFC’’ αποτελείται από τους μαθητές: Ιωάννη Νταή, Αθανάσιο Κάτσικα, Κωνσταντίνο Ζαχαρόπουλο.

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές για τη συμμετοχή τους και τις επιτυχίες τους και στην καθηγήτρια Οικονομικών του Σχολείου μας κυρία Πηγή Λιαγκρή για τη συμβολή της σε όλη τη διαδικασία.

Ευχόμαστε επιτυχία στον Εθνικό Τελικό του Διαγωνισμού.