Συμμετοχή και υψηλές επιδόσεις μαθητών μας στον 1ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Βιολογίας Γυμνασίου

Οι μαθήτριες από τη γ΄ Γυμνασίου του Σχολείου μας Αγάπη Γεράκη, Μαρίνα Θανοπούλου, Γεωργία Κοροβέση, Άννα Λούσιου, Ελένη Μάγκου, Ελευθερία Μανουσάκη, Μαρίνα Νικολάκη, Ειρήνη Παπαδέα, Χ. Ρ., Γεωργία Σαμαρά, Χαλμπέ Κατερίνα και ο μαθητής Σταμάτης Τάραμας συμμετείχαν στον 1ο Πανελλήνιο Διαδικτυακό Διαγωνισμό Βιολογίας που πραγματοποιήθηκε στις 11 Μαΐου 2022.

Αξίζει να σημειωθεί ότι η μαθήτρια Μαρίνα Θανοπούλου πέτυχε ιδιαίτερα υψηλή επίδοση 85/100.

Συγχαρητήρια σε όλους μας τους μαθητές για τις εξαίρετες συμμετοχές στον Διαγωνισμό καθώς και στους καθηγητές Βιολογίας της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης κκ Δημήτρη Παπαναστάση και Δρ. Αντώνιο Κριμιτζά που ανέλαβαν την άρτια προετοιμασία των μαθητών.