Οι μαθητές της α’ και β’ Γυμνασίου συζητούν διαδικτυακά με την με την Ψυχολόγο του Σχολείου Δρ. Άρτεμις Γιώτσα

Τη Δευτέρα 21/12 και την Τρίτη 22/12 οι μαθητές και οι μαθήτριες της α’ και β’ Γυμνασίου είχαν τη χαρά να συζητήσουν διαδικτυακά με την Ψυχολόγο του Σχολείου μας, Δρ. Άρτεμις Γιώτσα. Οι μαθητές μας λίγο πριν τις Άγιες Ημέρες των Χριστουγέννων και έχοντας ολοκληρώσει ενάμιση μήνα διαδικτυακών μαθημάτων, είχαν την ευκαιρία να μοιραστούν με την κυρία Α. Γιώτσα παρουσία των Συμβούλων τους, όλα όσα βίωσαν σε αυτή τη διαφορετική καθημερινότητα, τη γεμάτη δυσκολίες αλλά και νέες εμπειρίες και πρωτόγνωρα συναισθήματα.

Η πολύ ουσιαστική επικοινωνία των μαθητών μας με την κα. Α. Γιώτσα έληξε με την ευχή όλων μας, ο Νέος Χρόνος να μας βρει ξανά μαζί στο Σχολείο, στις αίθουσές μας, ανάμεσα στους ανθρώπους που αγαπάμε και μας αγαπούν.