Με επιτυχία η συμμετοχή της Μαθητικής Ομάδας Volley Κοριτσιών Δημοτικού στην 1η Αγωνιστική Mini Volley

Αξιέπαινες ήταν οι συμμετοχές της Μαθητικής Ομάδας Volley Κοριτσιών Δημοτικού της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης κατά τη διάρκεια της 1η Αγωνιστικής στους Αγώνες Mini Volley.

Οι Αγώνες πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή 25 Φεβρουαρίου 2024 στο κλειστό Γυμναστήριο της Ιονίου Σχολής και η Ομάδα του Σχολείου μας κατάφερε δυο ισοπαλίες στους δυο αγώνες που πραγματοποίησε με τη Λεόντειο Νέας Σμύρνης και με το Pierce.

Τα μέλη της Ομάδας του Δημοτικού είναι οι μαθήτριες Β.Α., Δ.Κ., Κ.Κ., Ελένη Μαλισόβα, Παρασκευή Μαρτσούκου, Αδαμαντία Πατρινέλη, Ευφημία Πιτσινέλη, Μ. – Γ. Χ.

Συγχαρητήρια στις μαθήτριες της Ομάδας του Σχολείου μας για τις συμμετοχές τους καθώς και στην Προπονήτρια και καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής κυρία Μαρία Λυκουργιώτη που συνέβαλε στην προετοιμασία τους.

Ευχόμαστε επιτυχία στη 2η Αγωνιστική!