Μεγάλη επιτυχία των μαθητών μας στο Πρόγραμμα GCE-A Levels

100% επιτυχία των μαθητών μας στο Πανεπιστήμιο της 1ης επιλογής στο Πρόγραμμα GCEA Levels

Ένας στους τρεις μαθητές μας (το 37%) στα 10 καλύτερα Πανεπιστήμια του κόσμου

Εντυπωσιακά ήταν τα αποτελέσματα που σημείωσαν οι μαθητές και οι μαθήτριες της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης στο Πρόγραμμα GCEA Levels. Η αξιοσημείωτη επιτυχία τους αποτυπώνεται στα παρακάτω:

• Το 100% των μαθητών του Προγράμματος GCE έγινε δεκτό σε Πανεπιστήμιο της πρώτης του επιλογής
  • Ένας στους τρεις μαθητές μας (το 37%) εισήχθη στα 10 καλύτερα Πανεπιστήμια του κόσμου University of Cambridge, Imperial College London, UCL (σύμφωνα με τα επίσημα rankings).

Οι σπουδαίες επιτυχίες των μαθητών μας είναι αποτέλεσμα της συστηματικής προετοιμασίας τους σε συνδυασμό με το υψηλό επίπεδο εκπαίδευσης του Σχολείου.

Συγχαίρουμε τους μαθητές μας για τα εξαίρετα αποτελέσματα καθώς και τους καθηγητές τους που υπήρξαν αρωγοί της προσπάθειάς τους.

Η Διοίκηση, η Διεύθυνση και οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας είναι ιδιαίτερα υπερήφανοι για τις εξαίρετες επιτυχίες των μαθητών μας.

Σημειώνεται ότι οι μαθητές με τις μεγαλύτερες επιτυχίες είναι μαθητές της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης από τη βαθμίδα του Νηπιαγωγείου.