7η θέση στην Ιατρική Αθήνας στο Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών.

Ο Κωνσταντίνος Μανώλας, Απόφοιτος της Γ΄ Λυκείου της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης αρίστευσε στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2019, συγκεντρώνοντας 19.513 μόρια, μια από τις υψηλότερες βαθμολογίες σε πανελλαδικό επίπεδο, εξασφαλίζοντας την εισαγωγή του στην 7η θέση της Ιατρικής Αθηνών  του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών

Η επιτυχία αυτή του Κωνσταντίνου, που είναι μαθητής της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης από το Νηπιαγωγείο, είναι αποτέλεσμα της συστηματικής προσπάθειας και της προετοιμασίας του σε συνδυασμό με το υψηλό επίπεδο εκπαίδευσης του Σχολείου.

Οι παράγοντες αυτοί του εξασφάλισαν την είσοδό του στην πρώτη του επιλογή για σπουδές.

Συγχαίρουμε τον μαθητή του Σχολείου μας για τη σπουδαία διάκρισή του καθώς και τους καθηγητές του που αποτέλεσαν αρωγούς της προετοιμασίας του.