Βράβευση του Νηπιαγωγείου μας με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας eTwinning

Με μια σπουδαία επιτυχία σε ευρωπαϊκό επίπεδο ολοκληρώνεται η φετινή σχολική χρονιά για το Νηπιαγωγείο μας, το οποίο βραβεύτηκε με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας eTwinning και συγκεκριμένα για το έργο “GEMS ELEPHANTS AND CUPS/GEMS FİLLER VE YAVRULARI”, που υλοποιήθηκε κατά τη σχολική χρονιά 2021-2022.
Το Νηπιαγωγείο της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης με αυτή τη σημαντική αναγνώριση ανήκει στο ευρωπαϊκό δίκτυο των Νηπιαγωγείων που πληρούν στο 100% τα κριτήρια που έχουν τεθεί για το Πλαίσιο Ετικέτας Ποιότητας. Επιπλέον το έργο που υλοποιήθηκε θα παρουσιαστεί σε ειδικό χώρο στην Ευρωπαϊκή Σχολική Εκπαιδευτική Πλατφόρμα.
Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές και στις Νηπιαγωγούς του Σχολείου μας και στη Συντονίστρια του Προγράμματος και Υπεύθυνη των Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων του Νηπιαγωγείου μας κυρία Έλενα Πολίτου Εκπαιδευτικό MBA, για τη σπουδαία επιτυχία τους!