Βράβευση μαθητών με Ετικέτα Ποιότητας για τη συμμετοχή τους σε Πρόγραμμα eTwinning

Την Παρασκευή 14 Οκτωβρίου 2022 πραγματοποιήθηκε βράβευση των μαθητών μας που τη φετινή χρονιά φοιτούν στην Α΄ Δημοτικού, για τη συμμετοχή τους σε Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα την περσινή σχολική χρονιά που φοιτούσαν στο Νηπιαγωγείο.

Πιο συγκεκριμένα κατά τη διάρκεια του σχολικού έτους 2021-2022 οι μαθητές του Τμήματος Ν1 του Νηπιαγωγείου μας συμμετείχαν σε Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα eTwinning με τίτλο: ‘’Gems Elephants and Cubs’’.

Στις 5 Σεπτεμβρίου 2022 ανακοινώθηκε από τον επίσημο φορέα του eTwinning ότι η συμμετοχή του Τμήματος βραβεύτηκε με Ετικέτα Ποιότητας.

Θερμά συγχαρητήρια στους μικρούς μας μαθητές για τη σημαντική αυτή κατάκτηση καθώς και στην Υπεύθυνη του Προγράμματος κυρία Έλενα Πολίτου.