Βράβευση μαθητών μας στον «Μικρό Ευκλείδη»

Το Σάββατο 12 Μαΐου 2018, στην αίθουσα Τελετών του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου, στο Πανεπιστήμιο Ζωγράφου, πραγματοποιήθηκε η βράβευση των μαθητών του Σχολείου μας από την Ε’ και ΣΤ’ τάξη, που συμμετείχαν και διακρίθηκαν στον Διαγωνισμό Μαθηματικών «Μικρός Ευκλείδης», για το σχολικό έτος 2017 – 2018.

Πιο συγκεκριμένα, οι μαθητές και οι μαθήτριές μας στους οποίους απονεμήθηκε Βραβείο για τη διάκρισή τους είναι οι : Γεράσιμος Βαλιανάτος (ΣΤ’ 1), Άννα – Ελένη Χαλαράκη (ΣΤ’ 2), Σωκράτης Δάλλας (ΣΤ’ 3), Λυδία Ελαιοτριβιάρη (ΣΤ’ 4), Ευάγγελος Δασκαλόπουλος (Ε’ 1), Νικόλαος Κατσιλέρος (Ε’ 2), Ευστράτιος Καραβάς (Ε’ 3), Ιωάννης Νταής (Ε’ 3) και Γιώργος Μπαρτσώτας (Ε’ 4).

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες μας  για τη συμμετοχή τους και τις διακρίσεις τους καθώς και στους δασκάλους τους για την ολοκληρωμένη προετοιμασία τους.