Αποτελέσματα Πανελλαδικών 2019: 96,13% το ποσοστό επιτυχίας των μαθητών του Σχολείου μας

Η Διοίκηση, η Διεύθυνση και οι Καθηγητές της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης συγχαίρουμε τους μαθητές μας για την επιτυχημένη έκβαση των προσπάθειών τους και τους ευχόμαστε η βαθμολογία τους να είναι ικανή να πετύχουν στην 1η επιλεγμένη σχολή του μηχανογραφικού τους.

Επίσης, ευχόμαστε καλή επιτυχία σε όσους μαθητές της Γ΄ Λυκείου είναι ακόμα σε αναμονή των αποτελεσμάτων των ειδικών μαθημάτων, όπως και στους μαθητές του Τμήματος GCE που περιμένουν τα αποτελέσματα για την εισαγωγή τους στα Πανεπιστήμια του εξωτερικού.

Αξίζει να σημειωθεί ότι τα ιδιαίτερα υψηλά ποσοστά επιτυχίας είναι αποτέλεσμα της προετοιμασίας που πραγματοποιήθηκε όλη τη χρονιά, τόσο κατά τη διάρκεια του ωρολογίου προγράμματος όσο και με επιπλέον ενισχυτικά μαθήματα εντός του Σχολείου από τους καθηγητές μας.