Χρυσό και Αργυρό Μετάλλιο για τον μαθητή της Γ΄ Λυκείου Άρη Γκρέκη στους Πανελλήνιους Αγώνες Σταθερού Στόχου

Με επιτυχία συμμετείχε ο μαθητής της Γ΄ Λυκείου της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης Άρης Γκρέκης στους Πανελλήνιους Αγώνες Σταθερού Στόχου, οι οποίοι πραγματοποιήθηκαν από τις 26 έως τις 30 Απριλίου 2024 στο Εθνικό Σκοπευτήριο Βύρωνα και στο Σκοπευτήριο Μαλακάσας, με τον Ελληνικό Σκοπευτικό Σύλλογο «Άγη Κασούμη».

Η Ομάδα στην οποία συμμετείχε ο μαθητής του Σχολείου μας πέτυχε τις παρακάτω διακρίσεις:

• την 1η Ομαδική Νίκη στο Πυροβόλο Πιστόλι Σπόρ Εφήβων και της απονεμήθηκε το Χρυσό Μετάλλιο
  • τη 2η Ομαδική Νίκη στο Αεροβόλο Πιστόλι Εφήβων και της απονεμήθηκε το Αργυρό Μετάλλιο.

Θερμά συγχαρητήρια στον Άρη για τη συμμετοχή του και τις σημαντικές διακρίσεις του!