Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Α.Σ.Ι.Σ.

Για άλλη μια χρονιά, η Εκπαιδευτική Αναγέννηση, με την ομάδα αγοριών Λυκείου, συμμετείχε στο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου το οποίο διενεργήθηκε στο πλαίσιο των Αθλητικών Συναντήσεων Ιδιωτικών Σχολείων Α.Σ.Ι.Σ.

Η ομάδα μας έπαιξε σε 3 αγώνες: με την Ελληνογερμανική Αγωγή με αποτέλεσμα ισοπαλία 1-1, με τη Σχολή Μωραΐτη από την οποία ηττήθηκε με σκορ 1-4 και με τη Σχολή Αυγουλέα-Λιναρδάτου με νίκη 3-0 άνευ αγώνα, λόγω του ότι η αντίπαλη ομάδα δε συμπλήρωσε τον απαραίτητο αριθμό παικτών.

Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά για την παρουσία τους σε όλα τα παιχνίδια και για την αγωνιστικότητα και την πειθαρχία που επέδειξαν στο Διασχολικό Πρωτάθλημα βοηθώντας την εύρυθμη διεξαγωγή του.

Σύνθεση ομάδας: Καραδελόγλου Π., Γονιδάκης Ν., Παπαδρακάκης Π., Παππάς Χρ., Σωτηρόπουλος Ν., Καλαματιανός Μ., Λαμπρόπουλος Β., Σταυρακάκης Δ., Βουλουμάνος Σπ., Παπαγγελόπουλος Β., Μπέντης Δ., Χρυσίνας Αθ., Αγγελόπουλος Κ., Λέσσης Γ., Γρηγορίου Αγγ., Γρηγορίου Αγγ., Γαρδίκης Δ., Παναγόπουλος Μ., Εσκίογλου Στ.

Προπονητής ομάδας: Γιάννης Θώδης