Skip links

Μεγάλη επιτυχία των μαθητών μας στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2021

Η Εκπαιδευτική Αναγέννηση είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τα εξαιρετικά αποτελέσματα τα οποία, για μια ακόμη χρονιά σημείωσαν οι μαθητές μας στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2021.

Οι μαθητές μας, στη συντριπτική πλειοψηφία τους, εισάγονται στη Σχολή που είχαν δηλώσει ως 1η τους επιλογή.


μπορείτε να δείτε τον παρακάτω πίνακα σε μορφή .pdf από εδώ

ΣΧΟΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΣΕ Α.Ε.Ι. 2021
κατάταξη μαθητών ανά Ομάδα Προσανατολισμού, σύμφωνα με τα μόρια που συγκέντρωσαν
Ομάδα Προσανατολισμού Ανθρωπιστικών Σπουδών
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ
1 ΜΟΡΩΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Εθνικό Καποδιστριακό Παν/μιο Αθήνας
2 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Εθνικό Καποδιστριακό Παν/μιο Αθήνας
3 ΞΗΡΟΠΑΪΔΗ ΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) Δημοκρίτειο Παν/μιο Θράκης
4 ΔΑΒΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) Δημοκρίτειο Παν/μιο Θράκης
5 ΚΥΡΜΠΙΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Εθνικό Καποδιστριακό Παν/μιο Αθήνας
6 ΕΞΑΡΧΕΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) Πάντειο Πανεπιστήμιο
7
ΠΙΣΧΟΥ ΜΑΡΘΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) Δημοκρίτειο Παν/μιο Θράκης
8
ΚΑΜΟΥΤΣΗ ΔΑΝΑΗ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟΥ ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΣ Δ.Ι.Ε.Κ. Γαλατσίου
Η μαθήτρια έχει γίνει δεκτή στην πρώτη της επιλογή, στο Τμήμα Product & Furniture Design του University of the Creative Arts (UCA)
Ομάδα Προσανατολισμού Σπουδών Υγείας Θετικών Σπουδών
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ
1 ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο
3 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο
4 ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο
5 ΣΤΑΜΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο
 7 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) Πανεπιστήμιο Πατρών
 8 ΜΑΓΓΑΝΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) Πανεπιστήμιο Πατρών
 9 ΓΡΟΣΟΜΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
 10 ΔΕΔΕ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) Πανεπιστήμιο Κρήτης
 11 ΚΑΨΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΛΑΜΙΑ) Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
 12 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
 13 ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) Πανεπιστήμιο Πατρών
 14 ΖΕΡΒΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
 15 ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) Πανεπιστήμιο Πατρών
Ομάδα Προσανατολισμού Σπουδών Υγείας
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ
1 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Εθνικό Καποδιστριακό Παν/μιο Αθήνας
2 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) Πανεπιστήμιο Πατρών
3 ΒΑΛΙΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ-ΥΒΟΝΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Εθνικό Καποδιστριακό Παν/μιο Αθήνας
4 ΒΑΛΙΡΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΑΣΠΑΣΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) Γεωπονικό Πανεπιστήμιο
5 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΑΡΓΥΡΩ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
6 ΣΑΛΕΜΗ ΗΛΙΑΝΑ – ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΕΛΙΖΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ) Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
8 ΔΕΜΑΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου
Ομάδα Προσανατολισμού Σπουδών Οικονομίας & Πληροφορικής
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΙΔΡΥΜΑ
1
ΝΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Οικονομικό Παν/μιο Αθήνας
2
ΤΣΑΔΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Οικονομικό Παν/μιο Αθήνας
3
ΡΟΛΛΑ ΜΑΣΙΜΟ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) Οικονομικό Παν/μιο Αθήνας
4
ΚΟΛΙΟΘΩΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) Πανεπιστήμιο Κρήτης
5
ΚΟΡΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) Πανεπιστήμιο Πειραιά
6
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) Πανεπιστήμιο Πειραιά
7
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) Πανεπιστήμιο Πειραιά
8
ΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) Πανεπιστήμιο Πειραιά
9
ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου
10
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) Πανεπιστήμιο Πειραιά
11
ΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) Πάντειο Πανεπιστήμιο
12
ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) Πανεπιστήμιο Πατρών
13
ΚΟΥΡΕΝΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) Δημοκρίτειο Παν/μιο Θράκης
14
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας
15
ΦΑΤΑΛΑΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΙΖΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου
16
ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ-ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας
17
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ – ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ – ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ) Δ.Ι.Ε.Κ. Λήμνου
18
ΔΗΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ – ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΡΟΦΩΝ – ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΓΝΩΣΙΑ) Δ.Ι.Ε.Κ. Χαλκίδας

Η Διοίκηση, η Διεύθυνση και οι Καθηγητές της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης

συγχαίρουν τους αποφοίτους μας και τους εύχονται καλές σπουδές και καλή συνέχεια στη ζωή τους!

Return to top of page