Μεγάλη επιτυχία των μαθητών του Σχολείου μας στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2024

Η Διοίκηση, η Διεύθυνση και οι Καθηγητές της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης συγχαίρουμε τους μαθητές μας για την επιτυχημένη και αξιέπαινη έκβαση των προσπάθειών τους και τους ευχόμαστε η βαθμολογία που συγκέντρωσαν να τους εξασφαλίσει την είσοδό τους στην 1η επιλεγμένη σχολή του μηχανογραφικού τους.

Επίσης, ευχόμαστε επιτυχία σε όσους μαθητές της Γ΄ Λυκείου είναι ακόμα σε αναμονή των αποτελεσμάτων των ειδικών μαθημάτων.

Η εξαιρετική επιτυχία αποτυπώνεται στο γεγονός ότι 1 στους 5 μαθητές μας συγκέντρωσε πάνω από 18.000 μόρια.

Αξίζει να σημειωθεί ότι τα ιδιαίτερα υψηλά ποσοστά επιτυχίας, με 4,47% των μαθητών μας να έχουν συγκεντρώσει παραπάνω από 19.000 μόρια και 20,89% να έχουν συγκεντρώσει παραπάνω από 18.000 μόρια, είναι αποτέλεσμα της προετοιμασίας που πραγματοποιήθηκε, τόσο κατά τη διάρκεια του ωρολογίου προγράμματος όσο και με επιπλέον ενισχυτικά μαθήματα εντός του Σχολείου από τους καθηγητές μας.

Συγχαρητήρια σε όλους!