Εξαίρετη συμμετοχή του μαθητή της Γ΄ Λυκείου Νικόλαου Βυτόγιαννη στον Τελικό της 4ης Οικονομικής Ολυμπιάδας

Εξαίρετη ήταν η συμμετοχή του μαθητή της Γ΄ Λυκείου Νικόλαου Βυτόγιαννη στον Τελικό της 4ης Οικονομικής Ολυμπιάδας που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 15 Ιουνίου 2024. Ο μαθητής της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης κατατάχθηκε στη 12η  θέση σε σύνολο 3.672 μαθητών που συμμετείχαν στον φετινό διαγωνισμό από όλη την Ελλάδα και από όλων των τύπων Λυκείων.

Αξίζει να σημειωθεί ότι η Εκπαιδευτική Αναγέννηση ήταν το σχολείο με την 4η μεγαλύτερη συμμετοχή στο Σχολικό Γύρο για την οποία και βραβεύτηκε.

Θερμά συγχαρητήρια στον μαθητή μας για την αξιέπαινη συμμετοχή του!

Συγχαρητήρια και στην καθηγήτρια Οικονομικών κυρία Πηγή Λιαγκρή που υποστήριξε την επιτυχημένη προετοιμασία του μαθητή!