Εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας μέλη της παγκόσμιας κοινότητας “Microsoft Innovative Educator Expert”

Με επιτυχία συμμετείχαν εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας από το σύνολο των βαθμίδων στις εξετάσεις για την απόκτηση της παγκόσμιας Πιστοποίησης “Microsoft Innovative Educator Expert”.

Οι δάσκαλοι και οι καθηγητές της Εκπαιδευτικής Αναγέννησης μέσω της καινοτομίας τους, των γνώσεων τους αλλά και της τεχνολογικής τους επάρκειας έγιναν μέλη μιας παγκόσμιας κοινότητας.

Πιο συγκεκριμένα οι εκπαιδευτικοί που πιστοποιήθηκαν είναι οι: κα Όλγα Κηπιώτη, κα Ελένη Αυγέρη, κος Αντώνης Κουντούρης, κα Άννα Κουρδή, κος Χάρης Ντόμπρας, κα Ιωάννα Ασανακίδη, κα Δήμητρα Μουσγά, κος Ιάσονας Ταούκης, κα Σοφία Τσιρίκου, κα Αργυρώ Αθανασίου, κα Ευγενία Νινιού, κα Έφη Αντωνοπούλου, κα Ευφροσύνη Παπαδοπούλου, κα Σταυρούλα Κωστάκη, κος Θωμάς Μακρής, κος Ιορδάνης Ξαγοράρης, κος Μωραΐτης Δημήτρης.

Συγχαρητήρια σε όλους για την επιτυχία τους και τη συμμετοχή τους!